Duben 2013

Design // Spring Pink May

27. dubna 2013 v 8:38 | Hanny |  > My Layouts
název: Spring Pink May

Je to desing sestavený z pěti různých obrázků. Chtěla jsem navázat na to, že ted když jdu do parku ze stromů padají ty bílo růžové okvětní lístky, což je hrozně pěkný. Design předešlý jsem prostě musela změnit.


Jak se líbí vám? Hanny

Proč zrovna já musím mít takový "štěstí"..

26. dubna 2013 v 12:58 | Hanny |  > Theme of week
Všechno bylo naprosto krásně vymyšleno, ale jelikož jsem to já a že se na něco těším tak se to samozřejmě nemůže uskutečnit.
Jde o to, že jsem měla mít uplně úžasný víkend. S kamarádkou jsme plánovali jít v sobotu na jednu velkou párty kde se měl točit i největší Harlem shake v ČR, taky jsme měli jít v sobotu s partou na Libickou pouť, a pak jsem u ní měla přespat, ale nějak se to zkomplikovalo. Nejdřív mi totálně udělala čáru přes rozpočet máma, protože mi o víkendu oznámila, že v sobotu hodlá slavit svůj svátek, že se bude grilovat a přijedou mi sourozenci takže nikam nemůžu. Akci jsme teda bohužel museli stopit.

Včera mi matka oznámila, že nikdo v sobotu nemůže takže její oslava bude nakonec dneska. Chvíle nadšení z té úžasné zprávy vystřídalo velké zklamání když jsem napsala té kamarádce. Jelikož už svým rodičům řekla že u nich nepřespávám a navíc přijede v sobotu až večer ze Slovenska kde byla celej tejden tak je opět po plánech. Takže zůstávám naštvaná s volným víkendem. Bez mejdanu, bez přespávání, bez pouti a přiznejme si to, bohužel i střízlivá. Takhle to dopadá když se na něco těším. Že já se na to všechno rovnou nevykašlu už na začátku!


Upřímně doufám, že mi tohle "štěstí" nevydrží až do června, protože kdyby se něco mělo stát a já nemohla na Votvírák asi by mi už hráblo!!!
Hanny

Free day

22. dubna 2013 v 13:16 | Hanny |  > Day after day
Ahojte, dneska je pondělí a já jsem doma!♥
Divíte se? No mám tak trochu prodloužený víkend, protože dneska jsou u nás na gymplu přijímačky takže nám dali ředitelský volno, což je naprosto skvělý. A ještě jedna úžasná věc je, že zítra to mám vlastně podobný. V 9.45 mám být před divadlem ve městě kam chodím do školy a jdem na nějakej výchovnej koncert. No až to skončí tak jdeme domů. Říkáte si, že je to zbytečný? Já myslím, že ne. Má být krásně možná s holkama ještě pak zůstanem na zmrzku, a hlavně na těhle představeních vždycky bývá děsná sranda!:3

Když přidáte víc kluků a víc ležících lidí vypadají jako my! ☼↓↓

Naprosto si teď užívám to počasí krásný. Ve čtvrtek jsem dokonce zůstala venku až do šesti, takže jsem domů přijela až v půl sedmý. Naštěstí se to nikdo z našich nedozvěděl takže jsem neměla ani průšvih. Jsem šla se Zů a Martinem a pak jsme potkali naši bývalou spolužačku D. a tak jsme si řekli že půjdem ven. Nakonec se k nám přidali ještě Vojta s Astonem který jsme potkali po cestě. A pak ještě jeden další kluk Dan, ale ten se moc nezdržel. Řekněme že jsem za to byla ráda. Jenom jsme si tak sedli/lehli do trávy v parku a pouštěli si písničky a povídali. Naprosto skvěle strávený odpoledne, to vám řeknu. :'3
Hanny

New layout / Simple

21. dubna 2013 v 13:08 | Hanny |  > My Layouts

Layout: SimpleJméno designu Simple je odvozeno od toho, že je to opravdu velmi prostý jednoduchý design, neřekla bych že zůstane dlouho. Víte, že jsem ted na tom časově špatně, ale já se fakt snažím.
Hanny

Prohlášení aneb výsledky kontroly AFFS

16. dubna 2013 v 16:28 | Hanny |  > Other
Vzhledem k tomu, že většina lidí se do kontroly zapsala a chce být nadále v mých oblíbených vedlo to i mě k jisté věci. Uvažovala jsem už nějakou dobu že se blogu vzdám. Že nemá cenu sem chodit jednou týdně a to se jenom omluvit a vás obíhat taky jen v jeden den. Chápu, že vás muselo být dost v poslední době zklamaných a naštvaných.

Do kontroly se zapsala všechna affs kromě Bekky, Amorphiss, L., Elle.
L. - nebyla ne blogu ale rozhodně ponechávám
Bekky - sice se nezapsala ale předpokládám že chce zůstat
Amorphiss - má sice ted pozastaveno, ale už je to pár měsíců, nadále budu pozorovat zda již není aktivní, ale prozatím mažu ze seznamu.
Elle - nová a zkusím to s tebou


Takže vy ostatní mě máte na krku dále. Proběhnou ale změny, brzo vytvořím velmi jednoduchý design a bude to vypadat následovně:
- články mohou přibývat jak mě se bude chtít, může to být ob den může to být jednou týdně.. jak bude čas a nápady.
- affs budu obíhat pokusím se ob den. Vím, že jsem většinou dříve komentovala při každém článku, ale jak jste si všichni všimli prostě to nejde.

Takže má s tímto systémem někdo problém?

Říkám vám na rovinu at nečekáte zázraky, musím mít dobré vysvědčení protože tohle už se podává na vysokou školu a upřímně je to důležitější než blog.cz snad chápete, ne? Takže pokud je vám to sice nepříjemné ale prostě je to pro vás málo, vklidu mi to oznamte a dáme si sbohem.
Pokud ne, budu tu jak budu mít čas a u vás také. Hanny

Wake me up when it's summer 2013

11. dubna 2013 v 17:54 | Hanny |  > Day after day
Hojte,

to počasí opět zklamalo, dneska zase pršelo. Ale v pondělí má prý být 17° a svítit sluníčko, tak doufám, že pujdu i na zmrzku. Dneska jsme psali čtvrtletku z matiky. Asi jsem to zpackala. Dost mě naštvalo že jsme tam měli tři slovní ulohy a jen čtyři cvičení na rovnice. A přitom jsme slovní ulohy brali jen jednu hodinu a rovnice a nerovnice v různejch tvarech už od ledna. Nedala jsem ani jednu slovní ulohu a přitom jsem to měla dobře. To mě štve asi nejvíc, že na dvě jsem přišla, ale celý sem to škrtla protože mi to počtově nějak nevycházelo ale výsledek byl správně, jenže ted mi to nemůže uznat.


Kamarádka mi darovala černý kalhoty a jeansový kraťasy. Ono je to tak že jejich rodinná známá fakt ráda nakupuje. A když se jí něco líbí prostě si to bez přemýšlení koupí. A pak až třeba zjistí že jí to není. A ona právě vozí některé to oblečení té kamarádce, jenže se tentokrát netrefila ani do její velikosti tak to ta kámoška nabídla mě, protože myslela že mi to bude. Takže mám nový černý kalhoty myslím že z Terranovy a kraťasy Fishbone. Good ne?

Zejtra už jen test z něminy a bude konec týdne. Konečně. Ale vážně už bych brala takovej květen, nebo červnovej Votvírák [♥]!
Hanny

Bye bye winter

9. dubna 2013 v 16:26 | Hanny |  > Day after day
Zdravím vás,
musím říct že jsem od včerejška celkem potěšena počasím. Ranní teploty se sice snížily ale zato odpoledne je teplejc a svítí sluníčko. Za tejden ve středu máme třídní schůzky ale rodiče pracujou takže ani nepřijdou. Já myslím že ted tam nemám nějak extra něco zlýho, až na fyziku a tu známku mi rozhodne test co zejtra píšu. Jinak myslím, že jsem se i zlepšila.


Zase to tu zanedbávám, ale ted před tím uzavíráním známek a čtvrtletím se prostě učitelé zas rozhodli že se zblázněj a pořádně nás začnou dusit, takže se ted spíš snažím něco naučim. Dneska jsme psali ajinu a bižuli a mohlo by to být fakt nejhůř za dva, takže pohoda párek.

Není to tak že jsem chodím z povinosti, no ikdyž maličko, ale především to tu nechci smazat a nechci si dát ani pauzu. Bude jaro a já budu ted asi víc chodit ven, hlavně na zmrzku, ale prostě se pokusím si párkrát týdně udělat čas. Kdo s tím má problém at se nezapisuje do té kontroly affs ostatní budu ráda když se zapíšou.

Hanny

Kontrola Affs

7. dubna 2013 v 10:42 | Hanny |  > Other
Tak a je to tady. Chci zjistit kdo sem fakt chodí ale především nyní máte možnost si mě smazat bez toho aby mě to ranilo tím že se přihlásíte. Takže já vím že ted tu nejsem moc aktivní, ale tedko po čtvrtletí se to zas zlepší. Takže pokud jste se rozhodli že prostě nechcete být bud se nezapisujte a nebo mi to napište do komentů ať vám při nezapsání nedávám šanci.

Vyhlašuju od 7.4. do 21.4.

Do komentářů:

Jméno:
Chci/Nechci zůstat:
Důvod chci/nechci:To je asi vše, za víkend jsem toho moc nestihla. Ale chystám přehled nějakých novinek, tak uvidíte.
Hanny

Čo sa děje..

3. dubna 2013 v 20:21 | Hanny |  > Day after day
Čauté,
jo vím, že ted sem skoro nechodím. Ale ve škole jsem ted musela dopisovat sešity a prostě se mi to tím "volnem" co jsem si udělala minulý týden trochu zkomplikovalo.

Dneska jsem byla s K. v kavárně. Původně jsme měli jít na kafe, ale jelikož je to kavárna a cukrárna já prostě neodolala zákusku. Takže jsem měla moc moc dobrej čokoládovej dortík. Opět jsme celou dobu skvěle prokecali, zítra jdu na kafe se Zů takže to bude jistě zase fajn.

Objednala jsem si výrobky od Avonu. Objednala jsem si teda jenom dvě tužky na oči. Jedna je na tekuté linky a druhá je obyčejná černá vysouvací tužka. Až to přijde možná udělám nějaký článek. Měli byste zájem o recenzi?


Vím, že ted affs dost zanedbávám, ale přes zítřek a ještě v pátek ve škole to všechno dohoním. Taky asi udělám nějakou tu kontrolu affs abych zjistila kdo sem fakt chodí. Já doufám, že vás to tady ještě pořád baví, protože to byl od začátku můj cíl.

Možná se blíží další změna designu. Tenhle je asi nejvíc takový graficky dodělaný a sladěný co jsem kdy měla, ale prostě se tak nehodí ke mě, k mému autorskému blogu. Ještě uvidím.

Tak snad sem ještě někdo zajde a přečte si tenhle článek. Zítra mě čekejte u sebe. Ted se jdu učit děják a pak spinkat. A mám pro vás pozitivní zprávu, už jen dva dny a je tu zas víkend!!!♥
Těšing ._. Hanny